Nahide’den iyi haberler gelmeye başladı. Nahide’den iyi haberler gelmeye başladı.
Takımımızın başarılı pivotunun yaşadığı büyük sakatlık sonrasında hızlı iyileşme süreci Digem’de büyük sevinçle karşılandı. Play off öncesi son lig maçında rakibi tarafından sert bir... Nahide’den iyi haberler gelmeye başladı.

Takımımızın başarılı pivotunun yaşadığı büyük sakatlık sonrasında hızlı iyileşme süreci Digem’de büyük sevinçle karşılandı. Play off öncesi son lig maçında rakibi tarafından sert bir faule maruz kalan Nahide, sakatlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Doktorların ilk müdahalesinden sonra 5 saatlik bir operasyon geçiren Nahide’nin durumu iyiye gidiyor. Sol Dirseğini çok kötü şekilde kıran Nahide’nin ameliyatı başarılı geçmiş ve ilerleyen günlerde fizik tedavisine başlanacak.

DÖRT YDÜ MAÇININ ÜÇÜNÜ HASTANEDE TAMAMLADI!

Nahide’nin Ydü maçlarındaki şansızlığı da dikkat çeken durumlar arasında. Nahide’nin sahada yer aldığı son 4 maçın 3 tanesini hastanede bitirmesi genç oyuncunun sahalardan uzun süre ayrı kalmasına sebep oldu.  Dönem dönem geçirdiği sakatlıklara isyan eden Nahide erken zamanda normal hayatına dönmeyi planlıyor.

Başarılı pivotumuza Digem ailesi olarak tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, en kısa zamanda onu tekrar sahalarda görmek istiyoruz.

Osman Çelebi

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir